Захворіло у світі
31,605,656
Померло у світі
970,934
Вилікувалось у світі
21,747,491
Захворіло в Україні
184,734
Померло в Україні
3,705
Вилікувалось в Україні
81,670
«Роснефть» придбала 49% індійської Essar Oil Limited

«Роснефть» придбала 49% індійської Essar Oil Limited

Угода дає можливість російській компанії вийти на швидкозростаючий ринок Індії

«Роснефть» придбала 49% індійської Essar Oil Limited
фото rosneft.ru

Компанія «Роснефть» закрила угоду з придбання 49,13% акцій індійської Essar Oil Limited, йдеться в повідомленні російської компанії.

Створена платформа для подальшого розвитку міжнародного трейдингу: виходу на ринки Азіатсько-Тихоокеанського регіону і Південно-Східної Азії.

У повідомленні зазначається, що  «Роснефть» придбала частку в першокласному активі зі значним потенціалом розвитку – потужність 20 млн тонн, індекс Нельсона 11,8, глибина переробки – 95,5%. Нафтопереробний завод в м. Вадінар, штат Гуджарат, має велику гнучкість по сировині, більша половина від усієї сировини, що переробляється, – важка латиноамериканська нафта, йдеться в повідомленні компанії.

Наявність всієї необхідної інфраструктури (в угоду увійшли глибоководний порт, нафтовий термінал та електростанція), а також частки в видобувних проектах у Венесуелі й укладені контракти про постачання  з PDVSA дозволять «Роснефти» вийти на один із найшвидших за динамікою світових ринків (зростання ВВП Індії в 2013-16 рр. – 29,8%).

EOL має велику роздрібну мережу з більш ніж 3,5 тис. заправних станцій по всій Індії, які працюють під брендом Essar.

Придбання 49% індійської компанії дозволить «Роснефти» розширити присутність компанії на ринках інших країн АТР, таких як Індонезія, В'єтнам, Філіппіни і Австралія, повідомив представник «Роснефти».

Він також додав, що остаточна ціна, що сплачується новими власниками за частки, залежить від складного процесу коригування з урахуванням чистої заборгованості і чистого оборотного капіталу на момент закриття угоди. «Вона буде розкрита своєчасно», – підкреслив представник «Роснефти».

 Essar Oil планує збільшити кількість АЗС «Роснефти» в 1,6 рази – до 5,5 тис., повідомив представник «Роснефти».

«У EOL є певні масштабні плани щодо розширення роздрібних продажів: компанія має на меті збільшити поточну кількість АЗС з більш ніж 3500 до 5500 в середньостроковій перспективі», – заявив він.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті