Захворіло у світі
99,225,963
Померло у світі
2,129,597
Вилікувалось у світі
54,777,441
Захворіло в Україні
1,194,328
Померло в Україні
21,924
Вилікувалось в Україні
953,297
ДФС: власники іноземних автомобілів платитимуть штраф у розмірі вартості автомобіля

ДФС: власники іноземних автомобілів платитимуть штраф у розмірі вартості автомобіля

Митники спільно з Нацполіцією вже проводять рейди з виявлення порушників митного законодавства

Державна фіскальна служба (ДФС) розробила проект закону, який передбачає штраф у розмірі вартості автомобіля за перевищення перебування транспортного засобу на території України більш ніж 20 днів.

Про це заявив заступник директора департаменту організації протидії митним правопорушенням ДФС Олексій Сівірін, передає Інтерфакс.

Міністерство фінансів спільно з Мінекономрозвитку вже узгодили законопроект. Наразі документ перебуває у Державній регуляторної службі.

Сівірін також додав, що в окремих областях України митники спільно з Нацполіцією проводять рейди з виявлення порушників митного законодавства водіями автомобілів з іноземними номерами.

«Сьогодні проблема полягає в тому, що не так вже й багато прав у поліції, ще менше прав у митників зупиняти автомобілі на іноземній реєстрації. Був випадок, коли співробітниця однієї з митниць просто викликала таксі з такими номерами в митницю і потім складали протокол», – пояснив Сівірін.

Наразі в Україні налічується близько 3 млн автомобілів з іноземними номерами.

Нагадаємо, що за 7 місяців поточного року співробітники митниць виявили 8979 випадків перевищення перебування транспортних засобів на території України. Власникам нараховано штрафів на суму 46,6 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті