У Goldman Sachs вперше розкажуть, як банк заробляє гроші

У Goldman Sachs вперше розкажуть, як банк заробляє гроші

Задля примирення із інвесторами президент банку порушить багаторічну традицію «таємничості»

У Goldman Sachs вперше розкажуть, як банк заробляє гроші
Фото Shutterstock

Один із найбільших в світі інвестиційних банків в світі Goldman Sachs детально розповість про свої плани щодо збільшення продуктивності на основній біржовій платформі наступного місяця після незвичного тиску зі боку інвесторів, розчарованих невизначеними поясненнями проблем банку. Про це повідомляє Reuters.

Цей крок стане порушенням усіх традицій видатного банку Волл-стріт, який зазвичай надає інвесторам дуже мало інформації щодо того, який чином заробляє гроші.

Так було і минулого місяця, коли Goldman повідомив про вражаюче 40%-ве зниження прибутків від угод з облігаціями, що і в порівняння не йде з успіхами конкурентів, таких як Morgan Stanley та JPMorgan Chase&Co.

Фінансовий директор Goldman Марті Чавес сказав лише, що у банку виникла проблема «навігації» ринків під час телефонної конференції, яка мала на меті обговорення результатів ІІ кварталу 18 липня, але деталей не розповів.

Ось ця невизначеність і насторожила інвесторів.

Рівень розчарування інвесторів – це своєрідна перевірка довготривалої стратегії «чорного ящика» Goldman. Банк мало пояснює, не оприлюднює цільових показників та прогнозів, рідко оголошує щоквартальні звіти, але дозволяє результатам говорити самим за себе.

Президент і генеральний директор банку перерве цю традицію 12 вересня. Це стане кроком до примирення із інвесторами, які вже два місяці вимагають пояснень. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло