Moody's підвищило рейтинги шести українських банків

Moody's підвищило рейтинги шести українських банків

Це має призвести до поліпшення надійності внутрішнього і зовнішнього боргу України

Moody's підвищило рейтинги шести українських банків
Фото: pixabay.com
Рейтингове агентство Moody's Investors Service підвищило рейтинги шести українських банків.

Про це говориться в повідомленні агентства, передають Українські Новини.

Повідомляється, що агентство підвищило кредитний рейтинг України на один щабель, з Caa3 до Caa2. Також Moody's змінило прогноз зі «стабільного» на «позитивний».

«Оновлення суверенного рейтингу України до Caa2 засноване на наступних ключових факторах: кумулятивний вплив структурних реформ, які, якщо вони будуть стійкими, як очікується, поліпшать динаміку державного боргу; значне зміцнення позицій України на міжнародній арені», – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що позитивний прогноз, відображає імпульс реформ – якщо він збережеться, це може призвести до подальшого поліпшення надійності внутрішнього і зовнішнього боргу України.

Згідно з інформацією на сайті Moody's, до рівня Caa2 з позитивним прогнозом підвищено рейтинг націоналізованого ПриватБанку, державних Ощадбанку і Укрексімбанку.

Рейтинг Райффайзен Банку Аваль підвищено до рівня Caa1 з позитивним прогнозом, банку «Південний» – до Caa3 з позитивним прогнозом, Промінвестбанку – до Caa2 зі стабільним прогнозом.

Нагадаємо, що міжнародне рейтингове агентство Moody’s підвищило рейтинг компанії Ferrexpo plc (Великобританія) з Caa2 до Caa1. Компанія контролює Полтавський і Єристівський гірничо-збагачувальні комбінати (обидва – Полтавська область), металургійного холдингу “Метінвест” і найбільшого виробника м’яса птиці компанії “Миронівський хлібопродукт” (МХП, Київ).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло