Samsung випередила Apple у запуску нових моделей смарт-годинників

Samsung випередила Apple у запуску нових моделей смарт-годинників

Крім орієнтованих на фітнес гаджетів, компанія презентувала також бездротові навушники

Samsung випередила Apple у запуску нових моделей смарт-годинників
фото з samsung.com

Samsung запустила нові фітнес смарт-годинники, випередивши свого головного конкурента Apple.  Про це повідомляє CNBC.

Samsung випустила два нових «розумних» годинника, орієнтованих на здоров’я користувача та пару нових безпровідних навушників, оснащених голосовим помічником Bixby. Тим чином технологічна корпорація кинула виклик компаніям Apple та Fitbit, які єлідерами у цій галузі.

Samsung Gear Sport має 1,2-дюймовий круглий сенсорний екран, на якому розташовується ободок, який крутиться, та за допомогою якого можна переключати між чорним та синім варіантами дизайну.

Gear Fit 2 – більш тонкий фітнес-браслет. Обидва гаджети можуть витримувати воду до 50 метрів, та управляються власною операційною системою Samsung під назвою Tizen.

IconX 2018 – невеликі навушники, які підключаються до гаджетів та є конкурентом AirPods від Apple.  Одною з голових особливих нових навушників є можливість активації голосового помічника Bixby, якого було запущено разом із смартфоном Samsung Galaxy S8 на початку цього року.

Випуск новий фітнес-пристроїв кидає виклик провідним гравцям на ринку, таким як Fitbit, Xiaomi та Apple.

Також Samsung уклав угоду зі Spotify, що дозволить користувачам завантажувати музику на свої Gear Sport та Gear Fit 2 для їх прослуховування оффлайн.

Але у випуску подібних гаджеів Samsung все одно пасе задніх. В І кварталі компанія продала 1,4 млн пристроїв, що на 90% перевершило минулорічний результат. Втім, доля Samsung на ринку складає всього 5,5%, тоді як Apple має 14%.

Продукція Samsung випередила появу нових гаджетів від Apple, які, як очікуються, будуть презентовані у вересні.

Нагадаємо, нещодавно Samsung презентувала новий смартфон Galaxy Note 8. Офіційний продаж в Європі розпочнеться 15 вересня. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло