Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
Стала відомою дата презентації iPhone 8 - Apple запрошує в нову штаб-квартиру

Стала відомою дата презентації iPhone 8 - Apple запрошує в нову штаб-квартиру

У «Театрі Стіва Джобса» публіці також представлять оновлені версії сьомого iPhone та Apple Watch

Стала відомою дата презентації iPhone 8 - Apple запрошує в нову штаб-квартиру
скрін-шот Youtube

Компанія Apple почала розсилати запрошення на презентацію iPhone 8, яка відбудеться 12 вересня у конференц-залі нової штаб-квартири Apple Park, повідомляє TechCrunch.

Це буде перша подія, яка відбудеться у «Театрі Стіва Джобса» – таку назву отримав зал для презентацій. Це кругла будівля зі скляною ротондою, більша частина якої знаходиться під землею. Як вона виглядає – можна побачити на відео.

Крім презентації нового iPhone глядачі, швидше за все, побачать оновлені версії iPhone 7 і 7 Plus (ймовірно, моделі 7s і 7s Plus). Також буде представлено оновлений Apple Watch, можливо, зі своїм власним вбудованим LTE-модулем, а також новий Apple TV з підтримкою 4K.

Раніше ЗМІ, отримавши витоки інформації, вже писали, який вигляд матиме новий iPhone 8 – зокрема, він матиме безрамковий 5,8-дюймовий екран і сканер обличчя, а ще на ньому не буде кнопки «додому». Та все ж глядачі ще зможуть побачити багато цікавого на презентації. Наприклад, обіцяють демонстрацію дивовижної платформи доповненої реальності ARKit.

Як ми повідомляли, будівництво нової штаб-квартири Apple практично завершено. Проводяться роботи з внутрішнього оснащення штаб-квартири та облаштування території навколо будівлі. У новаторській будівлі, оточеній 9 тисячами дерев, працюватимуть 12 тисяч працівників.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті