Мінекономрозвитку: в Україні реалізуються донорські проекти на $5,3 млрд

Мінекономрозвитку: в Україні реалізуються донорські проекти на $5,3 млрд

Найбільший за обсягами фінансування проектів донор – США

Мінекономрозвитку здійснило аналіз стану реалізації проектів міжнародної технічної допомоги у І півріччі 2017 року на підставі моніторингу, наданого їхніми бенефіціарами. Згідно з його висновками, в Україні за період дослідження у стані реалізації перебували 415 проектів в рамках міжнародної технічної допомоги загальною кошторисною вартістю у $5,32 млрд.

Прес-служба відомства відмічає, що $2,3 млрд від зазначеної суми становить обсяг Чорнобильського фонду.

Найбільшими за обсягами фінансування проектів донорами, що надають міжнародну технічну допомогу Україні, у міністерстві називають США – $1,5 млрд (104 проекти); ЄБРР – $671,1 млн (39 проектів) та ЄС – $326,5 млн (139 проектів.

Обсяги фінансування у межах міжнародної технічної допомоги за сферами цільового призначення у І півріччі 2017 року розподілялись наступним чином. 21% коштів було направлено на національну безпеку і оборону, ще 21% спрямували на ядерну безпеку (без урахування Чорнобильського фонду). Урядування та громадянське суспільство – 13%, регіональний розвиток – 12%. На відновлення Донбасу і підтримку внутрішньо переміщених осіб витратили 6% коштів, на охорону здоров’я – 5%, енергетику та енергоефективність – 4%.

За результатами І півріччя 2017 року зафіксовано незначне зростання обсягів співробітництва з міжнародними донорами у порівнянні із аналогічним періодом 2016 року, незважаючи на певне зменшення кількості проектів з 472 до 415.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло