З початку року надходження податків та зборів до бюджетів Києва усіх рівнів зросли на 17%

З початку року надходження податків та зборів до бюджетів Києва усіх рівнів зросли на 17%

За січень-квітень надійшло 17,15 млрд грн єдиного соціального внеску

Столичними платниками у січні – серпні 2017 року до бюджетів усіх рівнів перераховано 40,81 млрд грн, що на 5,8 млрд грн або на 17% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Про це зазначила начальник Головного управління ДФС у м. Києві Людмила Демченко, повідомила Mind прес-служба ДФС.

«Згідно останніх аналітичних даних, впродовж восьми місяців поточного року до Державного бюджету платниками податків у Києві перераховано 27,84 млрд грн. У порівнянні з минулорічним показником до держбюджету додатково надійшли майже 4 млрд грн», – розповіла Людмила Демченко.

Приріст надходжень до загального фонду держбюджету відбувся за такими основними податками: на 1,8 млрд грн (17%) зросли надходження з податку на додану вартість та склали 12,5 млрд грн, на 2,26 млрд грн (32%) підвищився рівень сплати податку на доходи фізичних осіб та склали 9,38 млрд грн; на 381 млн грн (34%) зросли надходження зі сплати військового збору – 1,5 млрд грн  було перераховано в держбюджет.

До бюджету міста Києва за січень-серпень 2017 року столичними платниками було сплачено майже 13 млрд грн, що на 17 % більше ніж роком раніше. Столична скарбниця додатково поповнилась на 1,9 млрд грн. У порівнянні з минулим роком відбулось збільшення надходжень столичного бюджету за такими податками: на 1,5 млрд грн (33%) підвищилась сплата податку з доходів фізичних осіб та склала 6 млрд грн; надходження єдиного податку зросли на 703 млн грн (32%) і склали 2,87 млрд грн. Сплата податку на майно збільшилась на 88 млн (56 % ) та склала 245 млн грн.

Також, за січень – квітень надійшло 17,15 млрд грн єдиного соціального внеску. У порівнянні з минулим роком сума збільшилась майже на 5 млрд грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло