Німецько-Український Фонд виділив трьом українським банкам 300 млн грн

Німецько-Український Фонд виділив трьом українським банкам 300 млн грн

Кошти призначені для розширення кредитування малих і середніх підприємств

Німецько-Український Фонд виділив трьом українським банкам 300 млн грн
Фото Shutterstock

Німецько-Український Фонд (НУФ) надав ПроКредит Банку 110 млн грн фінансування для розширення кредитування малих і середніх підприємств, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як повідомив виконавчий директор НУФ Олег Стринжа, кошти надаються в рамках програми НУФ з підтримки малих та середніх підприємств (МСП). Банк, таким чином, отримує ресурс, який дозволить йому кредитувати малі та середні підприємства на термін до шести років і за ставками, нижчими за ринкові.

«Цей інструмент – програма кредитування МСП – надає її учасникам кошти на тривалий термін. Крім того, в ній передбачено періодичний – кожні півроку – перегляд кредитних ставок: якщо ставки на кредитному ринку знижуються, автоматично буде знижуватися і вартість запозичення для бізнесу», – сказав Стринжа.

Він також зазначив, що весь фінансовий ресурс, який був притягнутий до цієї програму (300 млн грн), вже майже повністю розподілений між її учасниками.

«Зараз ми надаємо 110 млн грн ПроКредит Банку. Наступні два кредити будуть надані Укргазбанку і Кредобанку. Відповідні угоди будуть підписані найближчим часом», – сказав він.

Голова правління ПроКредит Банку Віктор Пономаренко повідомив, що програма співпраці передбачає надання МСП кредитів у гривні на термін до шести років під 15% річних. Максимальний обсяг кредиту обмежений еквівалентом 250 тис. євро.

«Ми розраховуємо, що залучені кошти підуть на фінансування виробництва, інвестицій. У пріоритеті кредитування енергозбереження, сфери послуг та агробізнесу», – сказав він.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло