У Києві побудують гірськолижний комплекс на місці колишнього сміттєзвалища

У Києві побудують гірськолижний комплекс на місці колишнього сміттєзвалища

Орієнтовний об’єм інвестицій – 12,3 млн євро

У Києві побудують гірськолижний комплекс на місці колишнього сміттєзвалища
Фото Shutterstock

У Голосіївському районі столиці на місці колишнього сміттєзвалища планують побудувати гірськолижний комплекс «Пирогово».

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Із цією метою розпочато підготовчі роботи для проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Будівництво гірськолижного комплексу з об’єктами розважально-рекреаційного призначення для активного всесезонного відпочинку «Пирогово» в Голосіївському районі».

Зокрема, вивчається можливість такого будівництва на колишньому полігоні твердих побутових відходів № 1. На земельній ділянці орієнтовною площею 100 га планують облаштувати вхідну групу з кафе, автомобільну стоянку; спортивний центр із басейном і залами для занять спортом; технічну водойму (площа поверхні – 33 275 кв. м) із устаткуванням для тренувань із вейкбордінгу; магазин і спортивну інфраструктуру, кафе, переодягальні, санвузли, прокат спортивного спорядження, камери схову; готельно-ресторанний комплекс із приміщеннями для проведення семінарів і конференцій, автомобільну стоянку; мотузковий парк; інформаційні хаби; ресторан та допоміжні приміщення для спортсменів; кінно-спортивний заклад; спортивні майданчики для гри в мініфутбол; відкритий майданчик: зимою – як зону викату лижників і сноубордистів, для проведення масових спортивно-культурних заходів, а влітку – для розміщення рамп для роллерів і скейтбордерів, батутів, збірно-розбірних атракціонів.

Орієнтовний об’єм інвестицій – 12,3 млн євро.

Інвестконкурс відбудеться відповідно до Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 травня 2007 року № 528/1189, і рішень постійно діючої конкурсної комісії, утвореної розпорядженням КМДА від 22 жовтня 2007 року № 1403.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло