Суд заарештував рахунки сина екс-прем'єра Азарова

Суд заарештував рахунки сина екс-прем'єра Азарова

У рішенні суду говориться, що Олексій Азаров, будучи посадовою особою, отримав з невстановлених джерел 7,7 млн євро

Суд заарештував рахунки сина екс-прем'єра Азарова
Фото УНІАН

Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання старшого слідчого Департаменту спеціальний розслідувань Генеральної прокуратури України та наклав арешт на рахунки Олексія Азарова, колишнього депутата, сина екс-прем'єр-міністра України Миколи Азарова, у декількох швейцарських банках.

Відповідне рішення суду опубліковано в Єдиному реєстрі судових рішень, повідомляє Інтерфакс.

Арешт накладено на 10 рахунків у банках Bank Julius ваr, Coutts & Co AG і Banque Internationale a Luxemburg SA. і «також на залишок коштів на зазначених рахунках у сумі 0,6 млн швейцарських франків і на видаткові операції за цими рахунками».

У мотивувальній частині рішення зазначено, що Олексій Азаров, будучи народним депутатом, отримав з невстановлених джерел значні суми грошей.

«У період з 12.12.2012 по 27.11.2014 Олексій Азаров, будучи посадовою особою, отримав з невстановлених слідчим джерел вигоду майнового характеру в розмірі 7,7 млн євро, 600 000 швейцарських франків, 500 000 доларів США, які їм розміщені в банківських установах Швейцарської Конфедерації, Італійської Республіки і князівства Ліхтенштейн. При цьому Олексій Азаров отримавши дохід у розмірі 7,7 млн євро, 600 000 швейцарських франків, 500 000 доларів США, з метою приховати свої справжні доходи і їх походження, протягом 2012–2014 років як народний депутат задекларував свій сукупний дохід у розмірі лише 19 654 057 грн», – говориться в рішенні суду.

Олексій Азаров знаходиться в розшуку з 2015 року. 23 січня 2015 року йому було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368-2 КК України (незаконне збагачення).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло