Газпром збільшив транзит газу через Україну

Газпром збільшив транзит газу через Україну

Збільшення обсягів перекачуваного газу спричинене ремонтом газопроводу «Північний потік»

Газпром збільшив транзит газу через Україну
Фото УНІАН

Компанія «Газпром» (Росія) збільшила транзит газу через газотранспортну систему України в зв'язку з ремонтом на газопроводі «Північний потік», який проходить з Росії до Німеччини по дну Балтійського моря.

Про це свідчать дані оператора ГТС Словаччини компанії Eustream, передають Українські Новини.

Так, за станом на 11 вересня заявка на поставку газу в напрямку з України на газовимірювальної станції «Вельке-Капушани» становить 198,922 млн куб. м, що на 5,7%, або на 10,709 млн куб. м більше, ніж 10 сентября (188,213 млн куб. м).

Газопровід «Північний потік» зупинився вранці в понеділок на щорічне планове обслуговування, яке триватиме до 22 вересня.

«Ці планові роботи по щорічному техобслуговування є важливою частиною довгострокової стратегії компанії Nord Stream AG з управління цілісністю трубопроводу з метою забезпечення безпечної і стабільної транспортування природного газу по морській газотранспортній системі. Роботи включають щорічне техобслуговування механічних компонентів, а також тестування систем автоматики», – повідомляла раніше компанія Nord Stream AG.

В січні-серпні 2017 року Україна збільшила транзит газу через газотранспортну систему за контрактом з компанією «Газпром» на 23,4% до 61,9 млрд куб. м в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло