«Укрзалізниця» хоче провести емісію єврооблігацій на $1-1,5 млрд

«Укрзалізниця» хоче провести емісію єврооблігацій на $1-1,5 млрд

За словами Кравцова, цей інструмент є ефективним саме через низьку вартість

«Укрзалізниця» хоче провести емісію єврооблігацій на $1-1,5 млрд
Фото: pixabay.com

Публічне акціонерне товариство «Укрзалізниця» має намір провести нову емісію єврооблігацій на $1-1,5 млрд протягом 1,5-2 років.

Про це на презентації заявив виконуючий обов’язки голови правління ПАТ Євген Кравцов, передає Finance.

«Одним із кроків для підвищення економічної ефективності роботи «Укрзалізниці» є підготовка до проведення нової емісії єврооблігацій. Середньостроково на перспективу півтора-двох років ми плануємо провести емісію єврооблігацій. Цей інструмент є ефективним саме через низьку вартості», – заявив він.

Кравцов зазначив, що виходячи з потреб ПАТ необхідний обсяг залучених коштів планується на рівні 1-1,5 млрд доларів.

«Для того, щоб перекредитувати кредити, які у нас сьогодні є в нашому портфелі, і процентні ставки за якими не завжди відповідають ринковим умовам», – зазначив він.

За словами Кравцова, єврооблігації є одним з найдієвіших і дешевих видів кредитування.

Нагадаємо, що Міністерство фінансів України 1 вересня погасило четвертий купон за облігаціями зовнішньої державної позики.

За інформацією джерела, загальна сума виплати склала близько $505,4 млн. Зазначені єврооблігації були випущені в рамках проведеної Україною боргової операції з державним та гарантованим державою боргом, а також реструктуризації зовнішніх запозичень Києва, «Укравтодору» і держпідприємства «Конструкторське бюро» Південне ім. Янгеля».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло