Долар здешевів у очікуванні «вироку» Федрезерву

Долар здешевів у очікуванні «вироку» Федрезерву

Рішення Федеральної резервної системи визначать напрям подальшого курсу американської валюти

Долар США ослаб проти інших валют перед засіданням Федеральної резервної системи США, на якому, як очікується,політики приймуть рішення щодо зменшення активів на своєму балансі до $4,2 трлн. Про це повідомляє Business Times.

Імовірний відхід Федрезерву від стимулювання ще не встиг викликати послаблення долара цього року, оскільки інші великі центральні банки розглядають кроки, які б або уповільнили придбання їх облігацій, або підняли процентні ставки.

Аналітики очікують, що Федрезерв оголосить про зниження щомісячних покупок облігацій, що розпочнеться в жовтні, після закінчення засідання у середу.

«Це лише тривога перед засіданням Федрезерву», – сказав Джо Манімбо, старший аналітик ринку Western Union Business Solutions.

Повідомляється, що індекс, який відслідковує курс долара проти інших шести валют, знизився на 0,3%, до 91,780, недалеко від більш ніж 2-2,5-річного мінімуму 91,011, встановленого 8 вересня.

«Найбільшим ризиком для долара є… якщо вони поставлять під сумнів підвищення ставок у грудні», – сказав Манімбо.

Експерти вважають, що американський центробанк, імовірно, знову очікує чітких сигналів щодо стійкого посилення інфляції, перед тим як піднімати ставки. Ринок ф’ючерсів зважав на 58% шанс збільшення ставки на кінець року.

Долар послабився проти єни перед виступом президента США Дональда Трампа на Генеральній Асамблеї ООН, який на думку деяких трейдерів посилить напруженість між Вашингтоном та КНДР стосовно наростаючої ядерної загрози.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті