НБУ зареєстрував банківську групу з КомІнвестБанк на чолі

НБУ зареєстрував банківську групу з КомІнвестБанк на чолі

У повідомленні відсутня офіційна назва групи

НБУ зареєстрував банківську групу з КомІнвестБанк на чолі
Фото: Shutterstock

Національний банк України зареєстрував банківську групу, очолювану Комерційним інвестиційним банком (КомІнвестБанк, Ужгород Закарпатської обл.). Контролюючою особою групи є Володимир Гісем.

Про це повідомляється на веб-сайті Нацбанку, передає Інтерфакс.

У повідомленні відсутня офіційна назва групи. Вказується, що її учасниками є сам банк і страхова компанія «Поліс-Центр» (Ужгород).

Як повідомлялося, Антимонопольний комітет України (АМКУ) в середині травня 2017 року дозволив директору Ужгородської коньячного заводу Гісему оформити контроль над КомІнвестБанк.

Згідно з повідомленням комітету, компанії «Плодоовоч-УЖ» (Ужгород) надано дозвіл сконцентрувати більше 25% акцій, «Латуж» (Мукачево) – понад 50% акцій. Крім того, двом фізособам надано дозвіл придбати контроль над «Комерційним інвестиційним банком».

За даними НБУ, за станом на 12 липня 2017 року основними власниками банку були: Гісем (57,938%), орендне товариство «Ужгородський коньячний завод» (42,062%) і Надія Білинець (1,133%).

У Єдиному державному реєстрі фізичних і юридичних осіб вказується, що діяльність «Ужгородського коньячного заводу» наразі знаходиться в стані припинення. Крім того, як повідомляється, Гісем є кінцевим бенефіціарієм «Плодоовоч-УЖ» і «Латуж"/

Раніше, 27 жовтня 2015 року, НБУ визнав Гісема і його сина Мирослава Гісема власниками КомІнвестБанк з часткою 100%.

КомІнвестБанк на 1 липня 2017 року за розміром загальних активів (1,242 млрд грн) займав 47-е місце серед 88 українських банків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло