У Гідропарку хочуть побудувати «Діснейленд»

У Гідропарку хочуть побудувати «Діснейленд»

Вже оголошено тендер на розробку технічної документації для реалізації проекту

Серед інвестиційних проектів, київська міська влада моє намір  реконструкціювати Гідропарк, а саме побудувати там парку розваг подібного до «Діснейленду». Про це на Інвестиційному форумі повідомив мер Києва Віталій Кличко.

«У проекті «Концепції розвитку велосипедної інфраструктури в Києві» передбачено, зокрема, створення веломаршруту Ірпінь – Київ, створення системи громадського велопрокату і перехоплюючих велосипедних пунктів. Також у наших планах – будівництво канатної дороги (і ми ведемо переговори з потенційними інвесторами), облаштування екскурсійно-оглядової вежі, облаштування спортивно-рекреаційної та пляжної зон на Трухановому острові», – сказав мер.

Кличко підкреслив, що інвестпроект з реконструкції Гідропарку з будівництвом парку розваг подібного до «Діснейленду» презентують у цьому році. Вже оголошено тендер на розробку технічної документації на проведення робіт із реконструкції столичного іподрому.

За словами Кличка, Київ – це туристичний центр України, який щорічно відвідує понад 1 мільйон 200 тисяч іноземних і понад 700 тисяч внутрішніх туристів.

У травні повідомлялося, що Київська адміністрація веде переговори з міжнародними компаніями щодо інвестицій у побудову на території Гідропарку парку розваг подібного на Діснейленд

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті