Представники Facebook, Google і Twitter дадуть свідчення в Конгерсі у «російській справі»

Представники Facebook, Google і Twitter дадуть свідчення в Конгерсі у «російській справі»

Далі технокомпанії запросять на відкриті слухання щодо технологій, які Росія використовує в гібридній війні

Представники Facebook, Google і Twitter дадуть свідчення в Конгерсі у «російській справі»
фото pixabay.com

Представників Facebook, Google і Twitter попросили свідчити перед Конгресом США з приводу можливого втручання Росії в президентські вибори, повідомляє CNBC з посиланням на джерела в американському парламенті.

Представників трьох компанії запросили на засідання комітету з розвідки, намічене на 1 листопада.

Наступного місяця комітет з розвідки в Палаті представників проведе відкриті слухання за участю представників «технологічних компаній», щоб «краще зрозуміти, як Росія використовувала онлайн-інструменти і платформи, щоб сіяти розбіжності і впливати на наші вибори».

У Facebook і Google підтвердили інформацію про запрошення до Конгресу, проте не відповіли, чи підуть представники компаній на це засідання. Twitter на запит агентства не відповів.

На початку вересня адміністрація Facebook повідомила, що заблокувала 470 фейкових акаунтів, які опублікували в соцмережі близько 3 тисяч оголошень політичної та расистської спрямованості на суму приблизно 100 тисяч доларів в 2016 році, під час передвиборної кампанії в США.

Співробітник Facebook зазначив, що знайдено зв’язки між провокативними оголошеннями і відомою російською «фабрикою тролей» у Санкт-Петербурзі, чий напрямок діяльності – коментарі в соцмережах. Власником російського «Агентства інтернет-досліджень» називають «кухаря Путіна», бізнесмена Євгена Пригожина.

Нагадаємо, Facebook надасть Конгресу інформацію про російські пропагандистські акаунти. Це стане значним проривом у розслідуванні втручання Росії в президентські вибори в США.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло