Данія та США здійснять спільні польоти над Росією

Данія та США здійснять спільні польоти над Росією

Данія та США здійснять спільні польоти над Росією Під час наглядового польоту на борту літака будуть присутні російські спеціалісти

Данія та США здійснять спільні польоти над Росією
OC-135 Open Skies
фото з Wikipedia

В рамках реалізації міжнародної Угоди щодо відкритого неба, спільна місія США та Данії здійснить спільний наглядовий політ над територією Російської Федерації на американському літаку ОС-135Б з аеродрому Кубінка. Політ відбудеться в період з 2 по 7 жовтня. Про це повідомляється на сайті Міноборони Росії.

 Наглядовий політ здійснюватиметься за заздалегідь узгодженим планом, а російські спеціалісти на борту контролюватимуть суворе дотримання параметрів польоту та застосування передбаченої Угодою апаратури нагляду.

Зазначається, що літак ОС-135Б відноситься до класу літаків не призначених для застосування зброї. Сам літак та апаратура в ньому пройшли міжнародні перевірки, в тому числі і російські, що виключає використання будь-яких заборонених засобів.

Нагадаємо, американські посадовці готуються оголосити обмеження на російські військові польоти над американською територією, які здійснювались раніше за Угодою про відкрите небо, на фоні напруженості американсько-російських відносин. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті