Трамп вважає діалог з КНДР та «ракетним чоловічком» марною витратою часу

Трамп вважає діалог з КНДР та «ракетним чоловічком» марною витратою часу

Також він наголошує, що жодному з його попередників не вдалось домовитись з Північною Кореєю

Трамп вважає діалог з КНДР та 	«ракетним чоловічком» марною витратою часу
фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп відкидає перспективу діалогу з Північною Кореєю та називає її марною втратою часу. Його заява з’явилась за день після того, як держсекретар США Рекс Тіллерсон сказав, що Сполучені Штати підтримують відкриту лінію зв’язку з лідером КНДР Кім Чен Ином. Про це повідомляє Reuters.

«Я сказав Рексу Тіллерсону, нашому чудовому держсекретарю, що він витрачає свій час намарно на переговори з «маленьким ракетним чоловічком», – написав рамп у Twitter.

Пізніше він написав, що всі його попередники в Білому домі, включно з Біллом Клінтоном, Джорджем Бушем та Бараком Обамою, всі «потерпіли невдачу» в діалозі з Північною Кореєю, а він вже не схибить.

«25 років гарного ставлення до «людини-ракети» не дали результату, так навіщо робити це зараз?» – спитав він.

Кім Чен Ин змінив свого батька, Кім Чен Іра, на посту північнокорейського лідера в 2011 році за часів президенства Обами. Попередні президенти США вели переговори з Пхеньяном, але не змогли стати на заваді подальшого посилення  програм озброєння.

Нагадаємо, Тіллерсон днями повідомив, що США напряму зв’язувалось з КНДР щодо її ядерної та ракетної програми, але Пхеньян не вияв жодного інтересу до діалогу.

«Бережи свою енергію. Рекс, ми зробимо те, що треба!» – сказав Трамп. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті