Захворіло у світі
30,513,096
Померло у світі
951,994
Вилікувалось у світі
20,781,642
Захворіло в Україні
172,712
Померло в Україні
3,516
Вилікувалось в Україні
76,754
Держреєстр прав на нерухоме майно перейде на технологію Blockchain

Держреєстр прав на нерухоме майно перейде на технологію Blockchain

Впровадження технології заплановано до 2018 року

Держреєстр прав на нерухоме майно перейде на технологію Blockchain
Фото Shutterstock

Державний реєстр речових прав на нерухоме майно має намір впровадити в своїй роботі криптографічну технологію Blockchain до 2018 року, передає Інтерфакс-Україна

«До кінця поточного року технологія блокчейн також буде використовуватися в Реєстрі майнових прав», – повідомив глава Державного агентства з питань електронного урядування Олександр Риженко.

Він також зазначив, що дана технологія поєднує високу безпеку даних і можливість громадського контролю, оскільки забезпечує надійну синхронізацію даних і захищає їх від підміни в результаті зовнішнього втручання.

У свою чергу виконавчий директор Transparency International Ukraine Ярослав Юрчишин повідомив, що до кінця поточного року Державний реєстр речових прав на нерухоме майно буде синхронізований з Державним земельним кадастром, який вже перейшов на технологію блокчейн.

«Другий етап розвитку Держземкадастру передбачає синхронізацію з реєстром прав на нерухоме майно Мін'юсту. В результаті цього етапу можна буде бачити не тільки витримки, а всі контракти, які укладені щодо кожної земельної ділянки – запити, зміни, і фактично в режимі реального часу» , – зазначив він, додавши, що відповідні роботи вже ведуться і, як очікується, будуть завершені до кінця року.

Як вже повідомляв Mind, державне підприємство «Система електронних торгів арештованим майном» першим в світі перевело свої аукціони на криптографічну технологію Blockchain.

Blockchain (укр. Блокчейн) – це ланцюжок блоків транзакцій, побудований за певними правилами з формованих блоків транзакцій. Вперше термін з'явився як назва розподіленої бази даних, реалізованої в криптовалюті Bitcoin.

Особливість системи полягає в тому, що вона здатна в реальному часі записувати і відслідковувати будь-які транзакції у всіх сферах застосування.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті