Окупанти масовано атакували Одещину
Пошкоджені об’єкти енергетичної та транспортної інфраструктури
У ніч проти 29 жовтня російські війська масовано обстріляли Одеську область. Ворог атакував об’єкти інфраструктури.
Про це повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.
За його даними, унаслідок обстрілів пошкоджені об’єкти енергетичної та транспортної інфраструктури. Постраждала одна людина, їй надають необхідну допомогу.
Частина споживачів тимчасово залишилися без електропостачання. Як повідомив Кіпер, енергетики вже працюють над його відновленням.
Тим часом об’єкти критичної інфраструктури працюють на генераторах.
Як повідомили у ДТЕК, унаслідок обстрілу без світла наразі залишаються 26,9 тис. споживачів.
Там також зазначили, що енергетики перепід'єднали об’єкти критичної інфраструктури та житлові будинки до резервних ліній там, де це технічно можливо, і повернули світло 7000 родин.
Бекграунд. Як раніше писав Mind, у ніч проти 29 жовтня українські дрони атакували понад десять регіонів росії.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].













