Український інвестиційний фонд купив торговий центр у Східній Європі

Український інвестиційний фонд купив торговий центр у Східній Європі

Фонд має намір удосконалити ТЦ, щоб збільшити прибутковість

Інвестиційний фонд Focus Estate Fund купив Ритейл парк Most Retail Park у Чехії.  Центр має досить високу частку вакантності, тому перед фондом стоїть завдання підвищити його прибутковість. Про це йдеться на сайті фонду.

«Це наш перший актив з відносно високою часткою вакантності. У зв'язку з цим перед нами стоїть завдання по реконцепції даного об'єкта з метою підвищення його прибутковості до 12-15%. Перш за все, нам необхідно правильно організувати до нього транспортну і фізичну доступність від сусідніх маршрутів руху і якорів локації. Ми знаходимося в координації з мерією міста, і роботи вже ведуться. Наш головний фокус – збільшити потоки клієнтів і рентабельність орендарів», – прокоментував партнер Focus Estate Fund Максим Школьник.

Старший консультант Retail Warehousing, Cushman&Wakefield Мартін Кубін додав, що його компанія вже веде переговори з відомими орендарями.

«У нас є підстави для оптимізму, так як ми успішно працюємо з великими брендами по всій Чехії і вважаємо, що нова стратегія управління в Most Retail Park створить стійкий попит на лізинг і купівлю», – сказав він.

Раніше фондом були викуплені торгові центри Galeria Sandomierz (Польша) та  Centro Ostrava Retail (Чехія).

«У найближчі два роки ми плануємо розширити свої активи під управлінням до 50 мільйонів євро», – говорив Максим Школьник у минулому році.

Focus Estate Fund – інвестиційний фонд нерухомості зі штаб-квартирою в Києві, що фокусується на не преміальних об'єктах торгової нерухомості в країнах Центральної та Східної Європи. У планах фонду – інвестування в торгову комерційну нерухомість середнього формату в обсязі 50 млн євро протягом наступних 2-3 років.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло