У листопаді планують запуск Одеського припортового заводу

У листопаді планують запуск Одеського припортового заводу

Робота заводу поновлюється з ЕРУ за давальницьким договором

У листопаді планують запуск Одеського припортового заводу
фото Wikipedia

Одеський припортовий завод планують запустити в першій декаді листопада. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив перший заступник директора ПАТ Одеський припортовий завод Микола Щурик.

«Хочу звернути увагу, що не дивлячись на проведення двох публічних конкурсів з вибору партнера по роботі з давальницької договором, розсилки прямих пропозицій про співпрацю всім компаніям, які в різний час працювали з ОПЗ, ми не отримали жодної реальної пропозиції про роботу заводу», – повідомляє Щурик.

Так само він підкреслив, що за час простою, завод не отримав ніякої допомоги від держави. Зараз робота заводу поновлюється з ЕРУ за давальницьким договором.

В кінці грудня 2016 року ОПЗ повідомив про рішення тимчасово призупинити виробництво. Рішення обгрунтовувалося високими цінами на природний газ і боргами за його поставки. Підприємство займалося пошуками зацікавлених в оренді заводу на тривалий період.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло