«Антонов» підтвердив співпрацю з РФ

«Антонов» підтвердив співпрацю з РФ

На підприємстві зазначили, що російська компанія «Волга-Дніпро» не входить до переліку компаній, до яких застосовуються санкції

«Антонов» підтвердив співпрацю з РФ
Фото Shutterstock

ДП «Антонов» повідомило, що фахівці підприємства проведуть роботи з оцінки стану літака АН-124-100 «Руслан» російської компанії «Волга-Дніпро». Про це повідомила прес-служба компанії 3 листопада.

Фахівці «Антонова» заявляють, що роблять це з «метою дотримання своїх зобов'язань по міжвідомчим узгодженням з повноважними міністерствами і відомствами України, згідно з листом-роз'ясненням Держекспортконтролю України» і зазначили, що «Волга-Дніпро» не входить до переліку санкційних компаній.

«Зазначений літак має Свідоцтво про реєстрацію цивільного ПС і може використовуватися тільки в цілях забезпечення потреб громадян і економіки. Таким чином, ДП «Антонов» як розробник авіаційної техніки діє відповідно до чинного законодавства України і міжнародних авіаційних правил», – зазначає ДП «Антонов».

«Руслан» – найбільш вантажопідйомний в світі серійний вантажний літак, який раніше був найбільшим за габаритами літаком в світі. Ан-124 здатний підняти в повітря до 120 тонн вантажу і розвинути максимальну швидкість до 865 км/г.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті