В Україні частка приватних постачальників зброї зросла до 55%

В Україні частка приватних постачальників зброї зросла до 55%

Загальний розмір державного оборонного замовлення складає 8 млрд грн

В Україні частка приватних постачальників зброї зросла до 55%
Фото Ярослав Чепурний / Міністерство оборони України

Частка приватних постачальників озброєння для забезпечення потреб державного оборонного замовлення, яке формує Міністерство оборони України, з початку збройної агресії Росії проти України зросла з 2014 по 2017 рік із 40% до 55%. Про це під час слухань у Комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони повідомив заступник директора департаменту військової політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міноборони Владислав Шостак, передає УНІАН.

«У 2014 році було 60% або більше – це «Укроборонпром», а цього року це вже 45%. Тобто приватний сектор вже отримав велику частку», – сказав він.

За словами Шостака, у 2017 році загальний розмір державного оборонного замовлення склав 8 млрд грн. Цього року для закупівель зразків озброєння виділять близько 10 млрд грн.

Раніше в Укроборонпромі заявили, що частка компанії в структурі державного оборонного замовлення становить 32,5%, до 13,5 млрд грн, на 2016 рік. Пізніше Кабмін затвердив довгострокове держоборонзамовлення в лютому цього року терміном на три роки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті