У цьому році Грузію відвідали на 13% більше українців

У цьому році Грузію відвідали на 13% більше українців

Україна займає шесте місце за кількістю туристів, що відвідали Грузію

У цьому році Грузію відвідали на 13% більше українців
Фото pixabay.com

Туристичний потік з України до Грузії за підсумками січня-вересня 2017 року зріс на 13% в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року – до 156 тис. чоловік. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Всього, за інформацією посольства Грузії в Україні, Грузію у січні-вересні 2017 року відвідали близько 2,789 млн туристів. А найбільша їх кількість припадає на Азербайджан, Вірменію, Росію, Туреччину та Іран.

Україна займає 6-е місце за кількістю туристів, що відвідали Грузію за дев'ять місяців цього року. Повідомляє Центр розвитку туризму України.

Найбільш популярними туристичними маршрутами в Грузії серед українців є столиця Тбілісі, регіон Кахетія, відпочинок на Чорному морі в Аджарії, а також гірськолижні курорти Гудаурі і Бакуріані.

За даними Національної адміністрації туризму Грузії, в 2017 році в грузинських готелях на 16% збільшився номерний фонд.

За інформацією Національного банку Грузії, за вісім місяців 2017 країна отримала на 29% більше ніж за аналогічний період 2016 року – $1,8 млрд. Кожен іноземний турист під час перебування в країні витрачає в середньому $839.

Також країна розвиває бальнеологічні курорти, пропонуючи медичним туристам спеціальні програми лікування та реабілітації. Вони пропонують можливості традиційного і нетрадиційного лікування на грузинських курортах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті