Голова Amazon продав акцій на понад $1 млрд

Голова Amazon продав акцій на понад $1 млрд

Більшість статків найбагатшої у світі людини, Джеффа Безоса, прив’язані до акцій його компанії

Голова Amazon продав акцій на понад $1 млрд
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

Генеральний директор Amazon Джефф Безос є офіційно найбагатшою людиною планети, але більшість його статків – тепер вони оцінюються у $95 млрд – прив’язані до акцій його компанії. Це значить, що час від часу Безос конвертує акції в готівку.

Минулого тижня, починаючи від середи і до сьогодні, Безос здійснив чергову конвертацію та продав акцій на більш ніж $1 млрд. Про це повідомляє The Verge.

Як повідомляється, за останні шість років шеф Amazon періодично продавав акції, але виручка варіювалась від $900 000 до $1 млн.

Остання значна конвертація на суму $940,7 млн відбулась у травні цього року. Але, як свідчать фінансові звіти, вартість акцій компанії лише зросла з того часу.

Як повідомлялось, Безос не входить до числа мультимільярдерів-філантропів і не віддає кошти на благодійність, як це роблять генеральний директор Facebook Марк Цукерберг, співзасновник Duty Free Shoppers Group Чак Фіні, мільярдер-інвестор Воррен Баффетт, колишній мер Нью-Йорку Майкл Блумберг та інші.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло