До порту Чорноморська прибуло ще 75 000 тонн вугілля з Африки

До порту Чорноморська прибуло ще 75 000 тонн вугілля з Африки

Вугілля замовив енергохолдинг Ахметова ДТЕК

До порту Чорноморська прибуло ще 75 000 тонн вугілля з Африки
фото seaport.com.ua

У торговий порт «Чорноморськ» прибуло ще одне судно з 75 тис. тонн антрацитового вугілля з Південно-Африканської республіки. Про це повідомляється на сайті порту.

«3 листопада о 17:00 в порту «Чорноморськ» ошвартовано судно з вугіллям з ПАР. Балкер Scythia Graeca доставив в Україну 75 тис. тонн антрациту. З 20:00 порт «Чорноморськ» уже почав розвантаження судна», – йдеться в повідомленні порту.

Судно з антрацитом з Південно-Африканської республіки обробляють на першому терміналі Чорноморського порту, уточнює прес-служба.

Дана партія африканського вугілля прибула для енергетичного холдингу ДТЕК. Після розвантаження антрацит направлять на Криворізьку ТЕС. Вугілля буде використовуватися для вироблення електроенергії під час осінньо-зимового періоду.

Нагадаємо, перше судно з вугіллям антрацитової групи з ПАР для енергохолдингу ДТЕК прибуло в Україну в травні.

Як повідомлялося, перед опалювальним сезоном у США холдинг ДТЕК замовив 150 тис. тонн вугілля марки «Г», 27 жовтня прибула перша партія.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло