У Львівській області побудують «сухий порт»

У Львівській області побудують «сухий порт»

Таким чином можна буде привозити товари з-за кордону залізницею, а не автотранспортом

У Львівській області побудують 	«сухий порт»
Фото: Shutterstock

У Львівській області, неподалік від кордону з Польщею, планують побудувати «сухий порт».

Про це повідомив начальник управління інвестиційної політики Львівської облдержадміністрації Роман Матис, передає Інтерфакс.

«У даний час опрацьовується статус земельних ділянок, які можуть виділити для створення логістичного центру, а навесні 2018 року влада області представить бізнесменам інвестиційний проект», – пояснив Матис.

На думку чиновника, проект слід віддати для реалізації приватним підприємцям – область готує землю і проводить аукціон з її продажу, а підприємці купують землю за ринковою ціною і самі реалізують проект відповідно до своїх бізнес-планів.

Орієнтовно землі під «сухий порт» планують виділити між райцентром Мостиська і селом Родатичі.

За словами Матиса, ділянки вибирають так, щоб вони знаходилися поблизу від залізничних гілок з європейською шириною колії, яка заходить з території Польщі в Мостиський район, і українською залізницею. Таким чином, підкреслив Матис, можна буде привозити до України з Польщі та навпаки вантажі залізницею, а не автотранспортом, як це переважно відбувається сьогодні.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло