Екс-голова «Інтера» Єгор Бенкендорф став співвласником телеканалу «112-Україна»

Екс-голова «Інтера» Єгор Бенкендорф став співвласником телеканалу «112-Україна»

Подробиці угоди Бенкендорф не озвучив

Екс-голова 	«Інтера» Єгор Бенкендорф став співвласником телеканалу 	«112-Україна»
Фото УНІАН

Екс-голова правління телеканалу «Інтер», гендиректор каналу «112-Україна» Єгор Бенкендорф став його співвласником. Про це, посилаючись на слова Бенкендорфа, пише Медіаняня.

У повідомленні йдеться про те, що канал «112 Україна» перед участю в конкурсі на місце в цифровій мережі компанії «Зеонбуд» змінив структуру власності.

Участь в конкурсі бере ТОВ «Інформаційне агентство «112-Україна»», яке входить до групи компаній «112». Її власниками замість ТОВ «Аріадна ТВ» і ТОВ «ТРК «112-ТВ »», стали три фізичні особи – гендиректор каналу Єгор Бенкендорф (34%), виконавчий продюсер каналу Юрій Будяк (33%) і головний юрист телеканалу Василь Сметана (33 %).

Подробиці угоди Бенкендорф не озвучив. Він зазначив, що входить до списку з 3000 осіб, які шість останніх років офіційно є мільйонерами, декларують доходи і офіційно платять з них податки.

Єгор Бенкендорф – кінорежисер, сценарист, продюсер. 14 лютого 2013 року був затверджений головою правління телеканалу «Інтер». У вересні минулого року залишив свою посаду.

10 листопада 2016 року Єгор Бенкендорф обійняв посаду генерального директора телеканалу «112-Україна».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті