mind
В Росії можуть обмежити діяльність іноземних компаній через «наїзд» на RT

В Росії можуть обмежити діяльність іноземних компаній через «наїзд» на RT

Такі компанії зможуть працювати тільки за наявності російських партнерів

В Росії можуть обмежити діяльність іноземних компаній через «наїзд» на RT
фото Shutterstock

Комісія Ради Федерації по захисту суверенітету Росії розглядає можливість заборонити організаціям, визнаним іноземними агентами, працювати в Росії без російських посередників. Про це на прес-конференції заявив депутат Держдуми РФ Сергій Железняк, повідомляє Meduza.

Депутат зазначив, що ця пропозиція колег з верхньої палати парламенту здається йому розумною. За його словами, важливо, щоб усі проекти іноземних держав і організацій з державною участю здійснювалися в Росії тільки з дозволу і в партнерстві з російськими організаціями. Це допоможе забезпечити розуміння прозорості цілей і завдань таких організацій, пояснив він.

Ніяких інших деталей про поправку Железняк не розкрив. Про яких саме посередників йдеться, він не сказав.

14 листопада 2017 року в Держдумі було анонсовано законопроект, який дозволить визнавати іноземними агентами зарубіжні ЗМІ. Очікується, що вже 15 листопада він буде прийнятий в трьох читаннях.

Законопроект став відповіддю на вимогу міністерства юстиції США внести телеканал RT в американський реєстр іноземних агентів. 

Нагадаємо, раніше Twitter заборонив російським RT і Sputnik купувати в соцмережі рекламу. Росія пообіцяла відповісти жорстко.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті