Рада ЄС затвердила нову систему реєстрації на кордонах Шенгену

Рада ЄС затвердила нову систему реєстрації на кордонах Шенгену

Нова система реєструватиме інформацію про осіб з третіх країн, зокрема, вноситиме їх ім’я, документ, відбитки пальців, фото, місце та дату перетину кордону

Рада ЄС затвердила нову систему реєстрації на кордонах Шенгену
фото з pixabay.com

20 листопада 2017 року Рада ЄС прийняла впровадження нової системи реєстрації в’їзду та виїзду на зовнішніх кордонах Шенгенської зони. Про це йдеться на сайті Ради ЄС.

«Сильний контроль над нашими зовнішніми кордонами має важливе значення для функціонування Шенгенської зони. Системи в’їзду-виїзду сприятимуть покращенню зовнішнього прикордонного контролю, кращій ідентифікації осіб, які перебувають довше дозволеного періоду, та посиленню боротьби з тероризмом», – заявив міністр внутрішніх справ Естонії Андрес Анвельт.

Ця система реєструватиме інформацію про громадян третіх країн, зокрема, буде зареєстроване ім’я, проїзний документ, відбитки пальців, фото особи, дата і місце перетину кордону, або вони отримають відмову у в’їзді до Шенгенської зони.

Нова система допоможе скоротити час, який витрачається на прикордонні перевірки, та покращити їх якість. Крім того, вона стане в пригоді для посилення боротьби з тероризмом, дозволяючи правоохоронцям отримувати доступ до журналів історій подорожей.

Тепер прийняту постанову мають підписати Рада Європи та Європарламент.

Після цього текст буде опубліковано в Офіційному журналі ЄС, а чинності він набере через 20 днів після публікації. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло