Захворіло у світі
31,880,241
Померло у світі
976,640
Вилікувалось у світі
21,983,692
Захворіло в Україні
188,106
Померло в Україні
3,757
Вилікувалось в Україні
83,458
Порошенко дав завдання впровадити систему електронного обліку деревини

Порошенко дав завдання впровадити систему електронного обліку деревини

Відповідне рішення було запроваджено в ході розробки заходів щодо розвитку лісового господарства

Порошенко дав завдання впровадити систему електронного обліку деревини
Фото: Shutterstock

Президент України Петро Порошенко доручив уряду розробити ряд заходів щодо забезпечення стабільного природокористування та розвитку лісів, удосконалення системи державного управління у сфері охорони, захисту, використання та відтворення лісових насаджень, ведення лісового господарства, збереження цінних природних комплексів і екосистем, розвитку заповідної справи. Про це з посиланням на прес-службу президента пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, указ №381/2017 «Про додаткові заходи щодо розвитку лісового господарства, раціонального природокористування та збереження об'єктів природно-заповідного фонду» оприлюднено на сайті глави держави і вступає в силу з дня публікації.

Порошенко також постановив забезпечити впровадження єдиної державної системи електронного обліку деревини, зокрема підтвердження її походження, з урахуванням європейських норм і стандартів.

Кабінет міністрів має розробити низку законопроектів. У тому числі щодо вдосконалення системи фінансування та розвитку лісового і водного господарств, шляхом створення державних фондів зазначених господарств.

Проект закону має бути спрямований на удосконалення системи охорони природи, контролю і моніторингу стану навколишнього середовища. Він повинен буде вводити нові підходи до здійснення державного природоохоронного контролю та посилить відповідальність за порушення законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Новий закон має спростити порядок надання земельних ділянок державної та комунальної власності в постійне користування установам природно-заповідного фонду та чітко розмежувати повноваження органів виконавчої влади з видачі документів дозвільного характеру щодо спеціального використання природних ресурсів у межах територій таких фондів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті