«Артем» налагодив виробництво ракет для реактивних систем

«Артем» налагодив виробництво ракет для реактивних систем

Всі складові ракети «Вільха» незабаром виготовлятимуть в Україні

«Артем» налагодив виробництво ракет для реактивних систем
Фото Shutterstock

ДАХК «Артем» 24 листопада представив керівникам РНБО та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України свої нові досягнення у розвитку проекту «Вільха» та у виготовленні нового обладнання.

Зокрема, йдеться про розкочувальну машину RFFM 330-138-300, призначену для виробництва високоприцезійних порожнистих труб, повідомляє прес-служба «Укроборонпрому». 

Наразі обладнання – на стадії введення в експлуатацію. На новій дільниці виробничого корпусу підприємства фахівці фірми Repkon спільно зі співробітниками «Артему» завершують підготовчі роботи.

Секретар РНБО Олександр Турчинов під час ознайомлення з виробничим майданчиком холдингової компанії «Артем» зазначив, що за радянських часів Україна не мала таких технологій.

«Ми запускаємо технологічну лінію, яка забезпечить виробництво унікальних корпусів для нашої техніки. Тепер ми можемо з надміцних сплавів виготовляти корпуси ракет, що забезпечать їхнє використання», – підкреслив секретар РНБО.

«Унікальність технології «вільного розкочування» – в отриманні деталей з різною геометрією внутрішніх та зовнішніх стінок, що є обов’язковою вимогою до означених корпусних деталей виробу «Вільха», – пояснив заступник гендиректора ДК «Укроборонпром» Володимир Кострицький.

Усі складові ракети «Вільха» вироблені в Україні. Ракета може нести різні бойові частини у залежності від призначення. Система управління ракетою передбачає корекцію польоту ракети завдяки імпульсним двигунам.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло