Порошенко зустрівся з лідерами країн на саміті Східного партнерства – найголовніше

Порошенко зустрівся з лідерами країн на саміті Східного партнерства – найголовніше

Обговорили питання миротворчої місії ООН, економічної співпраці та інтеграції України до енергетичного ринку ЄС

Порошенко зустрівся з лідерами країн на саміті Східного партнерства – найголовніше
Фото з офіційного сайту Петра Порошенка

Під час зустрічі лідерів Європейської народної партії з питань «Східного партнерства» президент України Петро Порошенко зустрівся з лідерами європейських країн. Про це йдеться у повідомленнях прес-служби президента.

Зокрема, президент України узгодив з прем’єр-міністром Словацької Республіки Робертом Фіцо намір посилювати економічну складову двосторонньої співпраці та продовжити транспортування газу через Словаччину до України.

Із канцлером Німеччини Ангелою Меркель Петро Порошенко скоординував подальші кроки миротворчої місії ООН на всій окупованій території Донбасу, включаючи неконтрольовану ділянку українсько-російського державного кордону.

З прем’єр-міністром Фінляндії Юхою Сіпіля було домовлено спільно готуватися до проведення засідання Міжурядової українсько-фінляндської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва, що може відбутися на початку наступного року в Києві.

З президентом Європейської комісії Жан-Клодом Юнкером було обговорено шляхи реалізації ініціативи Петра Порошенка щодо інтеграції України до спільного цифрового та енергетичного ринків ЄС.

Президент під час виступу на пленарній сесії П’ятого саміту Східного партнерства наголосив, що Європа має серйозного противника – Росію з глибоким антиєвропейським порядком денним. Тому, якщо Європа хоче встояти, то «їй необхідно стати жорсткішою політично, риторично та ідеологічно».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло