МАУ: національний лоукостер помре

МАУ: національний лоукостер помре

Президент МАУ зазначив, що лоукост не буде успішним без масового ринку, яким Україну наразі не назвеш

МАУ: національний лоукостер помре
Президент авіакомпанії МАУ Юрій Мірошников
Фото УНІАН

За версією МАУ, національний лоукостер приречений на провал. Створення нового авіаперевезника анонсовано на поточний рік. Про це заявив президент авіакомпанії МАУ Юрій Мірошников, передає ЦТС.

«З професійної точки зору, повноцінний український національний лоукост-перевізник неможливий, оскільки немає двох критично важливих умов для його існування. Його можна створити, але він скоро помре» – зазначив Мірошников.

«По-перше, потрібен доступ до великих обсягів дешевих грошей. Без цього неможливо досягти дешевих цін при закупівлі літаків, а без дешевих літаків неможливо побудувати лоукост-модель. І по-друге, лоукост не буде успішним без масового ринку. На превеликий жаль, Україна зараз таким не є», – додав він.

Раніше міністр інфраструктури України Володимир Омелян зауважив, що українська лоукост-авіакомпанія може бути зареєстрована вже в наступному місяці.

У червні заступник міністра інфраструктури Віктор Довгань повідомив, що турецький лоукостер Pegasus Airlines подав заявку до Державіаслужби України для реєстрації в якості української авіакомпанії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло