Капінвестиції у с/г та мисливство за 9 місяців склали 40,5 млрд грн

Капінвестиції у с/г та мисливство за 9 місяців склали 40,5 млрд грн

Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій

Капінвестиції у с/г та мисливство за 9 місяців склали 40,5 млрд грн
Фото: Shutterstock

Капітальні інвестиції у сільське господарство, мисливство та надання пов'язаних із ними послуг з січня по вересень поточного року склали 40,5 млрд грн, що на 37,8% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Загалом частка капінвестицій у сільське господарство склала 15,6% від загального обсягу, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно в межах 72% загального обсягу.

За той самий період капітальні інвестиції у виробництво харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів сягнули 12,7 млрд грн, що на 7,5% більше, ніж за 9 місяців 2016 року. Загалом частка капінвестицій у харчову переробку склала 14,6% від загального обсягу таких інвестицій у промисловість.

Капітальні інвестиції – витрати на придбання нових (а також тих, які були у використанні), виготовлення власними силами для власного використання матеріальних і нематеріальних активів; витрати на капітальний ремонт і модернізацію.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло