Блокування NewsOne: активісти вимагають від власника каналу вибачитися за негативні слова про Майдан

Блокування NewsOne: активісти вимагають від власника каналу вибачитися за негативні слова про Майдан

Саакашвілі вважає блокування політичним замовленням, оскільки NewsOne транслював його акцію «Імпічмент»

Блокування NewsOne: активісти вимагають від власника каналу вибачитися за негативні слова про Майдан
фото NewsOne

Група активістів, що заблокувала офіс телеканалу NewsOne, висунула свої вимоги. Про це йдеться у повідомленні на сайті телеканалу.

Зокрема, один з учасників блокування, член партії «Братство» Олексій Середюк, заявив, що активісти будуть залишатися там доти, поки власник каналу позафракційний народний депутат Євген Мураєв не попросить вибачення за те, що назвав Євромайдан «державним переворотом» в ефірі програми «Український формат».

Між тим редакція каналу NewsOne пов'язує блокування з тим, що це єдиний канал, який транслює «марш за імпічмент» Саакашвілі.

Натомість лідер «Руху нових сил» Міхеїл Саакашвілі, який приїхав на місце події, переконує, що наказ блокувати дав президент Петро Порошенко, і виступає на захист телеканалу.

«Я не люблю власників News One, я вважаю їх не дуже хорошими людьми, але... це єдиний засіб інформації, який зараз показує настрої в центрі Києва. Тому зараз за наказом Порошенка якісь тітушки прийшли до News One і блокують, щоб їх покарати, щоб News One не показував правди. Організатори блокування хочуть перекрити інформацію про волевиявлення українських громадян», – підкреслив політик.

В той же час Олексій Середюк підкреслив, що «подібні акції блокування роботи телеканалів будуть проводитися на всіх ватних телеканалах країни». За його словами, власник телеканалу Мураєв повинен вибачитися «перед героями Небесної сотні».

Активіст пояснив, що колючий дріт і мішки з піском символізують блокпост, «який не пропускає ворогів».

«Ми хочемо звернути вашу увагу, що йде війна і потрібно вести проукраїнську політику на телеканалі», – підкреслив він.

Раніше повідомлялося, що на територію телеканалу заїхало кілька автобусів з невідомими людьми в балаклавах, одягненими у військову форму. Вʼїзд на території вони заблокували мішками з піском та колючим дротом. Пізніше підʼїхали ще два автобуси з людьми в балаклавах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті