Україна і Португалія підписали Угоду про економічне співробітництво

Україна і Португалія підписали Угоду про економічне співробітництво

Угода посилить розвиток двосторонніх економічних відносин

Україна і Португалія підписали Угоду про економічне співробітництво
Фото: Shutterstock

Перший віце-прем’єр-міністр України – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів підписав угоду про економічне співробітництво між Україною і Португалією. Про це повідомляє прес-служба уряду.

Згідно з повідомленням, угода посилить розвиток двосторонніх економічних відносин України та Португалії у пріоритетних сферах співпраці, таких як хімічна промисловість, інфраструктура, транспорт, туризм, навколишнє природне середовище, енергоефективність та відновлювальна енергетика, машинобудування, стандартизація, метрологія та оцінка відповідності.

Угода також сприятиме активізації ділових контактів між бізнесом України та Португалії, забезпеченню захисту прав промислової та інтелектуальної власності в рамках національного законодавства та міжнародних зобов’язань.

«Португалія  – це додатковий шлях нарощування українського експорту в країни Африки, особливо до Анголи і Мозамбіку. Це також успішний досвід розвитку портів та портової інфраструктури, який можна використати в Україні, зокрема, через спільні проекти. Ми також можемо співпрацювати у сфері космосу, промисловості, туризму, «зеленій» енергетиці. А підписання угоди про співпрацю дозволить узгодити спільну роботу в цих та інших перспективних напрямках», – сказав Кубів.

Разом з цим, президент Петро Порошенко повідомив, що за останні 9 місяців рівень торговельно-економічної співпраці між Україною та Португалією зріс на 35%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло