Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Київміськрада пропонує заборонити використання поліетиленових пакетів

Київміськрада пропонує заборонити використання поліетиленових пакетів

Остаточне рішення має ухвалити Верховна Рада

Київміськрада пропонує заборонити використання поліетиленових пакетів
Фото: Shutterstock

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення направити звернення до Верховної Ради України стосовно необхідності прийняття закону щодо заборони використання та продажу поліетиленових пакетів. Про це повідомляє прес-служба Київміськради.

«В Україні на одну особу щорічно припадає понад 500 поліетиленових пакетів. Період розкладання одного становить більше 100 років. Це призводить до забруднення навколишнього середовища, спричиняє засмічення вулиць, зелених та прибережних зон, водойм. З огляду на це, близько 40 країн світу вже прийняли нормативні акти, які або забороняють, або обмежують використання поліетиленових пакетів», – підкреслив депутат Київради Костянтин Яловий.

Згідно з повідомленням, цю ініціативу було підтримано на засіданні комісії Київради з питань екологічної політики, однак питання щодо використання і продажу поліетиленових пакетів має вирішуватись на державному рівні через відсутність прав у місцевого самоврядування щодо встановлення заборони обігу товарів на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

Раніше повідомлялось, що забруднення навколишнього середовища хімічними матеріалами з вмістом антибіотиків призводить до виникнення «супербактерій», стійких до будь-яких з препаратів цієї групи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті