Захворіло у світі
95,577,274
Померло у світі
2,041,098
Вилікувалось у світі
52,691,388
Захворіло в Україні
1,167,655
Померло в Україні
21,046
Вилікувалось в Україні
886,248
ЄІБ розповів, як краще впроваджувати е-квиток в Україні

ЄІБ розповів, як краще впроваджувати е-квиток в Україні

Кожне місто зможе встановлювати свої маршрути і тарифи

ЄІБ розповів, як краще впроваджувати е-квиток в Україні
Фото УНІАН

Міжнародні експерти Європейського інвестиційного банку підготували звіт про стан галузі громадського транспорту в українських містах, а також рекомендації щодо впровадження електронного квитка на основі кращих світових практик, повідомляє Урядовий портал.

Експерти співпрацювали з робочою групою з впровадження електронного квитка в Україні, створеної при Міністерстві інфраструктури.

«Експерти дали свої рекомендації для єдиного стандарту електронного квитка в містах та запропонували для міст, які не хочуть окремо самі запускати цілу систему, єдине хмарне рішення. Сенс концепції в тому, що малим і середнім містам може бути складно і дорого впроваджувати окремі системи е-квитка і можна створити одну систему і надати містам доступ до неї. А в «хмарі» вже кожне місто зможе встановлювати свої маршрути, тарифи, перевізників тощо», – йдеться у повідомленні.

Рекомендації, запропоновані у звіті, можуть допомогти українським містам ефективно запровадити електронний квиток та значно поліпшити сферу міського транспорту.

Зазначається, що у разі бажання у представників міст брати участь у пілотному проекті щодо створення безпечної «хмарної» системи е-квитка, Команда підтримки реформ Міністерства інфраструктури готова підтримати першопрохідців в оформленні спільної заявки на отримання міжнародної фінансової допомоги для реалізації цього проекту і його подальшої координації.

Як працюватиме e-ticket у київському транспорті, читайте у матеріалі Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті