ЄІБ розповів, як краще впроваджувати е-квиток в Україні
Кожне місто зможе встановлювати свої маршрути і тарифи

Міжнародні експерти Європейського інвестиційного банку підготували звіт про стан галузі громадського транспорту в українських містах, а також рекомендації щодо впровадження електронного квитка на основі кращих світових практик, повідомляє Урядовий портал.
Експерти співпрацювали з робочою групою з впровадження електронного квитка в Україні, створеної при Міністерстві інфраструктури.
«Експерти дали свої рекомендації для єдиного стандарту електронного квитка в містах та запропонували для міст, які не хочуть окремо самі запускати цілу систему, єдине хмарне рішення. Сенс концепції в тому, що малим і середнім містам може бути складно і дорого впроваджувати окремі системи е-квитка і можна створити одну систему і надати містам доступ до неї. А в «хмарі» вже кожне місто зможе встановлювати свої маршрути, тарифи, перевізників тощо», – йдеться у повідомленні.
Рекомендації, запропоновані у звіті, можуть допомогти українським містам ефективно запровадити електронний квиток та значно поліпшити сферу міського транспорту.
Зазначається, що у разі бажання у представників міст брати участь у пілотному проекті щодо створення безпечної «хмарної» системи е-квитка, Команда підтримки реформ Міністерства інфраструктури готова підтримати першопрохідців в оформленні спільної заявки на отримання міжнародної фінансової допомоги для реалізації цього проекту і його подальшої координації.
Як працюватиме e-ticket у київському транспорті, читайте у матеріалі Mind.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].