«Роснєфть» продала мережу АЗС в Україні

«Роснєфть» продала мережу АЗС в Україні

Це випливає зі змін у списку афілійованих осіб

«Роснєфть» продала мережу АЗС в Україні
фото rosneft.ru

«Роснєфть» продала дочірні компанії Rosneft Management Company і Fargrade, через які компанія володіє мережею автозаправних станцій в Україні, йдеться в матеріалах «Роснєфті», на які посилається Інтерфакс.

«Роснєфть» виключила компанії Rosneft Management Company Limited та Fargrade Limited зі списку афілійованих осіб у зв'язку з продажем.

Дата настання змін – 20 листопада 2017 року.

У IV кварталі зі списку афілійованих осіб «Роснєфті» у зв'язку з продажем були виключені ряд її збутових «дочок». Зокрема, ТОВ «РН-Карт Україна», «ТНК-Індастріз Україна», ТОВ «Авіаційна паливна заправна компанія», ТОВ «Глуск Рітейл».

У прес-службі «Роснєфті» підтвердили продаж АЗС в Україні, але покупця не розкрили.

Компанії Rosneft Management Company і Fargrade є власниками мережі АЗС «Роснєфті» в Україні.

Як раніше повідомлялося, Антимонопольний комітет України в грудні 2016 року дозволив швейцарській компанії Glusco Energy придбати українську мережу АЗС компанії «Роснєфть» та Лисичанський НПЗ (ПрАТ «Лінік», Луганська область).

Glusco отримала дозвіл на купівлю 50% акцій Rosneft Management Company і Fargrade, на які й оформлена мережа АЗС «Роснєфті» в Україні.

Компанії Rosneft Management Company і Fargrade володіють ТОВ «Восток», якому належать 141 АЗС в Україні, що працюють під брендами ТНК, «Смайл», Formula і «Золотий Гепард».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті