mind
Робот Софія виступить з промовою в Українському домі в Давосі

Робот Софія виступить з промовою в Українському домі в Давосі

Софія візьме участь у дискусійній панелі щодо Fintech-індустрії

Робот Софія виступить з промовою в Українському домі в Давосі
фото hansonrobotics.com

Робот Софія стане спікером панелі «Як Blockchain вплине на формування і захист фінансової архітектури майбутнього?», яка пройде в Українському домі в Давосі під час Всесвітнього економічного форуму (WEF 2018). Про це повідомляє LIGA.net з посиланням на організаторів заходу.

Український проект Hacken.io організовує дискусійну панель в Українському домі в Давосі, присвячену Fintech-індустрії і розвитку архітектури фінансів майбутнього. Робот Софія, виступаючи в рамках дискусії, зможе відповісти на питання, наскільки безпечним є штучний інтелект і як він впливатиме на різні сфери життя людей.

Hacken.io – перший український стартап, який успішно провів ICO і зібрав $5 млн. Проект спрямований на підтримку зв'язків між блокчейн-спільнотами і співтовариством кібербезпеки, просування хакерської етики та заохочення легітимних досліджень комп'ютерних мереж і програмного забезпечення.

Як повідомлялося, Софію створила компанія Hanson Robotics у 2015 році, вона вміє зображати 60 емоцій і підтримувати нескладні бесіди. Цікаво, що в одному з інтерв'ю 2016 року Софія на питання, чи буде вона вбивати людей, відповіла позитивно. У жовтні 2017-го Софія отримала громадянство Саудівської Аравії – це перший у світі випадок, коли громадянство видали роботу.

Нагадаємо, вчені перестали розуміти, як працює штучний інтелект: вони закликають стежити за логікою АІ вже зараз, поки «чорна коробочка» не вийшла з-під контролю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті