mind
Трамп незадоволений імміграцією в США вихідців з «брудних дірок»

Трамп незадоволений імміграцією в США вихідців з «брудних дірок»

Так президент США назвав низку африканських країн, з яких люди мігрують до США

Трамп незадоволений імміграцією в США вихідців з «брудних дірок»
фото Shutterstock

Президент Дональд Трамп в четвер запитав, чому Сполучені Штати хочуть, щоб іммігранти з Гаїті та африканських країн, які він назвав «брудними дірками», в'їжджали до країни. Про це Reuters повідомили власні джерела.

Висловлювання Трампа, озвучені в Білому домі, прозвучали після того, як президента проінформували про нещодавно розроблений законопроект про імміграцію.

Одне з джерел повідомило, що Трамп сказав: «Навіщо нам усі ці люди з Африки? Ці країни – «чорні дірки»… У нас повинно бути більше людей з Норвегії».

Інше джерело сказало, що Трамп також поставив під сумнів необхідність перебування гаїтян у США.

Представниця республіканців США Міа Лав, дочка іммігрантів з Гаїті зазначила, що коментар був «недобрим» і закликала Трампа вибачитися перед американським народом та країнами, які він образив.

Інша представниця республіканців Ілеана Рос-Лехтінен, яка народилася на Кубі, сказала: «Такі слова не варто вимовляти навіть у роздягальні, тим більше в Білому домі».

Сенатор-демократ Річард Блюменталь, який часто критикує Трампа, сказав, що коментар президента «привнесе кричущий расизм, найодіозніший та підступний расизм, який погано маскується під імміграційну політику».

«Мій обов'язок захистити життя та безпеку всіх американців. Ми повинні побудувати Велику стіну, подумати про імміграцію, яка б засновувалася на заслугах людей та завершити міграційну лотерею», – написав Трамп у відповідь у Twitter.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті