mind
OpenMarket (СЕТАМ) запустив онлайн оплату гарантійних внесків

OpenMarket (СЕТАМ) запустив онлайн оплату гарантійних внесків

Йдеться про еквайринг – оплату гарантійних внесків за лоти онлайн прямо на сайті

OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) запустив еквайринг – оплату гарантійних внесків за лоти онлайн прямо на сайті. Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції України.

«Наша команда постійно працює над тим, щоб зробити користування системою ще зручнішим та комфортнішим. Тепер стане можливим прийом гарантійних платежів онлайн, отримавши квитанцію і одразу її сплативши. Тобто рішення про участь в аукціоні ви можете приймати і в неробочий час або вихідний день. Тепер можна забезпечити участь у торгах не виходячи з дому», – зазначив генеральний директор ДП «СЕТАМ» OpenaMarket Віктор Вишньов.

Еквайринг використовується в банківському сегменті для визначення системи прийому платіжних карт для оплати товарів і послуг. Ця процедура дозволяє здійснювати оплату через інтернет.

Існує два способи проведення еквайрингу, не використовуючи касовий апарат: стаціонарний або портативний POS-термінал, який зв’язується з банком, за допомогою встановленої сім-карти та інтернет-сайт, що дозволяє проводити безготівковий розрахунок за реквізитами банківської карти.

Еквайринг у межах України здійснюється виключно юридичними особами – резидентами, що уклали договір з платіжною організацією.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті