mind
У Києві відремонтують ще 300 км доріг

У Києві відремонтують ще 300 км доріг

За два попередні роки в столиці оновили вже 500 км доріг

У Києві відремонтують ще 300 км доріг
Фото УНІАН

Влада Києва не збираються зменшувати темпи оновлення дорожнього покриття і продовжать оновлювати важливі транспортні магістралі. Навесні, при сприятливих погодних умовах, будуть продовжені роботи на вулицях Олени Теліги, Сім'ї Кульженко (колишня Петра Дегтяренка), Алма-Атинській з шляхопроводом через трамвайні колії, Володимирській, Набережному шосе, двох транспортних розв'язках – на перетині просп.Комарова і ул.Вацлава Гавела. Про це заявив мер міста Віталій Кличко, повідомляє прес-служба міськадміністрації.

«Однозначно ми не повинні зменшувати темпів ремонту доріг. Дороги нам дісталися у спадок в жахливому стані, деякі не ремонтувалися по 20-30 років. Нагадаю, в 2016 році ми відремонтували 200 км доріг, а в 2017 році – 300 км. І як мінімум 300 км доріг ми плануємо відремонтувати цього року», – сказав Кличко.

Крім того, в 2018 році планується капітальний ремонт бульвару Вернадського, проспектів Тичини, Бандери і Палладіна, Дарницької площі, вулиць Академіка Туполєва, Заболотного, Довженко, Федорова, моста Метро через Русанівську протоку та багатьох інших об'єктів.

«Ремонт дороги – це не тільки нове асфальтове покриття. Це і нові тротуари, нове освітлення, нові переходи, це комплексний підхід», – сказав міський голова. За його розрахунками з такими темпами за два-три роки Київ повинен відповідати європейським стандартам якості доріг.

Нагадаємо, 11 січня Кабінет міністрів України затвердив програми розвитку «Укравтодором» автомобільних доріг загального користування на 5 років

Згідно з програмою ремонту доріг, у 2018 році «Укравтодор» продовжить роботи на основних коридорах: GО Highway, М-03, М-05, М-01, Н-08, Н-31. Окрему увагу буде приділено дорогам на сході країни: Р-46 Харків – Охтирка, М-03 Харків – Слов’янськ – Краматорськ, Р-07 Чугуїв – Мілове.

На півдні країни буде проводитися ремонт на ділянках доріг: М-15 Одеса – Рені (з обходом м. Рені), Н-14 Кропивницький – Миколаїв, Н-11 Дніпро – Кривий Ріг – Миколаїв, заплановано ремонт мосту через Хаджибейський лиман  (дорога М-05).

У Західній Україні ремонти будуть проводитися на ділянках таких доріг: Н-22 Рівне – Луцьк – Устилуг, М-21 Житомир – Вінниця, Н-10 Івано-Франківськ – Стрий, Н-03 Житомир – Хмельницький – Чернівці. Також заплановано ремонт найкоротшої траси від Мукачевого до Чопа по дорозі М-24/ М-25.

За кошти МФО розпочнеться реконструкція Північного обходу Житомира, реконструкція GО Highway в Хмельницькій області та продовжиться реконструкція М-03 на ділянці Лубни – Полтава.

З 1 січня в межах децентралізації доріг 123 105 км доріг місцевого значення передано до відповідальності місцевої влади. Наразі «Укравтодор» відповідає за 46 985 км доріг міжнародного та національного значення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті