Ім'я начальника головного управління ДФС фігурувало у злочинах

Ім'я начальника головного управління ДФС фігурувало у злочинах

Людмила Демченко фігурувала у злочинах, пов'язаних з ухилянням від сплати податків та зловживанням службовим становищем

Ім'я начальника головного управління ДФС фігурувало у злочинах
Фото зі сторінки Людмили Демченко у Facebook

Людмила Демченко, яка є начальником головного управління Державної фіскальної служби в Києві, згадується у низці кримінальних проваджень. Про це свідчать дані Єдиного реєстру судових рішень, передають «Наші гроші».

Перша згадка Демченко судовому реєстрі була ще у грудні 2014 року – в ухвалі Печерського районного суду Києва. Головне слідче правління Генпрокуратури проводило досудове розслідування за ознаками злочинів, пов'заних зі зловживанням владою або службовим становищем, а також з ухилянням від сплати податків. Клопотання до суду з боку правоохоронців подавав слідчий в особливо важливих справах ГПУ Євгеній Котець.

Слідство у рамках цього провадження встановило, що Людмила Демченко та ряд інших осіб з іншими невстановленими слідствами особами «надають послуги з прикриття фіктивних фінансово-господарських операцій, переведення безготівкових грошових коштів у готівку та укриття їх від податкового обліку та здійснення інших сумнівних фінансово-господарських операцій, пов’язаних із легалізацією (відмиванням) грошових коштів, здобутих злочинним шляхом».

Ще одне провадження від липня 2015 року веде прокуратура Краматорська. Ухвала Краматорського міського суду підтверджує, що у справі фігурує Демченко.

У рамках цього другого провадження встановлено ряд службових осіб ГУ ДФС у Києві, які використовували підроблені довідки учасників АТО для уникнення люстрації. Зокрема, це  замначальника управління власної безпеки ГУ ДФС у Києві, начальник ГУДФС у Києві, перший замначальника ГУ ДФС у Києві, начальник Київської міської митниці ДФС України, начальник другого оперативного управління ГУВБ ДФС, перший замначальника Головного слідчого управління фінрозслідувань.

Щодо Демченко встановлено, що тоді, коли вона нібито перебувала в зоні АТО медсестрою,  фактично вона знаходилася в санаторії в Конча-Заспі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло