Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
Нова чеська авіакомпанія запустить продаж квитків на рейси Брно-Львів

Нова чеська авіакомпанія запустить продаж квитків на рейси Брно-Львів

Продаж планують розпочати з лютого

Нова чеська авіакомпанія запустить продаж квитків на рейси Брно-Львів
Фото: Shutterstock

Чеська авіакомпанія Blue Air Moravia запустила офіційний веб-сайт де найближчим часом розпочнуться продаж квитків на рейси з Брно до Львова, Барселони, Брюсселю, Риму і Мілану. Про це повідомляє avianews.com.

Після отримання слоту в аеропортах авіаперевезник зможе опублікувати розклад та розпочати продаж квитків. Продаж планують розпочати з лютого.

На першому етапі польоти до Львова, Риму і Барселони будуть виконуватися два рази на тиждень, в Мілан і Брюссель – три рази в тиждень.

У грудні 2017 року аеропорт Брно повідомив про створення нової авіакомпанії Blue Air Moravia з часткою у 35% Товариства розвитку Південно-моравського регіону і 65% румунського лоу-коста Blue Air.

Чеська сторона направила пропозиції щодо створення спільного підприємства трьом авіаперевізникам і отримала конкурентоспроможну пропозицію від Blue Air.

В рамках проекту Blue Air Moravia румунський авіаперевізник передасть нової компанії 126-місцевий літак Boeing 737-500.

«Перевага пропозиції Blue Air в тому, що літак буде базуватися в Брно, що дозволить адаптувати розклад рейсів під потреби майбутніх пасажирів», – повідомив виконавчий директор Товариства розвитку Південно-моравського регіону Даніель Маховський.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті