Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
Англійський суд розгляне «справу Януковича»

Англійський суд розгляне «справу Януковича»

Інтереси України представлятиме міжнародна юридична фірма

Англійський суд розгляне «справу Януковича»
Фото УНІАН

Апеляційний суд Англії розглядатиме апеляцію по «боргу Януковича» протягом чотирьох-п'яти днів, починаючи з понеділка. Інтереси України представлятиме Алекс Герб з міжнародної юридичної фірми «Квінн Еммануель Ургухарт енд Салліван Ю.Кей Ел.Ел.Пі», за дорученням якого будуть діяти королівські адвокати банку Сенкі – Саймон Ейтрілл і Бен Джеффрі. Розгляд справи почнеться 22 січня 2018, передає Економічна правда.

Апеляційний суд за результатами слухання з великою ймовірністю візьме час – близько шести місяців – на винесення рішення.

Нагадаємо: в грудні 2013 року довірена особа The Law Debenture Trust Corporation p.l.с. звернулася з цим позовом проти України в інтересах Російської Федерації.

Україна заперечує вимоги Росії гасити борг, посилаючись, зокрема, на те, що Росія здійснювала на Україну незаконний тиск. У березні 2017 року англійський суд першої інстанції дозволив розглядати справу в порядку спрощеного провадження.

Суд прийшов до висновку, що Україна мала законну дієздатність укладати договори по облігаціях, а політична частина аргументів України з примусу і тиску не може розглядатися в судовому порядку, тобто не може бути розглянута англійським судом.

Після цього Україна звернулася за отриманням і отримала дозвіл на апеляційне оскарження всіх негативних висновків у рішенні суду першої інстанції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті