Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
Кілька українських телеканалів створили Українську телевійзійну асоціацію

Кілька українських телеканалів створили Українську телевійзійну асоціацію

До асоціації увійшло 8 телеканалів: 112 Україна, Прямий, Сонце, NewsOne, XSport, Еспресо, EU:Music та ATR

Кілька українських телеканалів створили Українську телевійзійну асоціацію
Фото pixabay.com

Українські телеканали  112, Прямий, Сонце, NewsOne, XSport, Еспресо, EU:Music, ATR створили Українську телевійзійну асоціацію (УТА). Про це йдеться в повідомленні телеканалу «Еспресо».

Як зазначається, до асоціації також планують приєднатись UA:Перший та інші телеканали, яким для входження в асоціацію потрібно більше часу.

«Для українського телеринку створення такої асоціації – подія, адже вперше канали, які не входять ні в одну з телевізійних груп, об'єдналися з метою сприяння встановленню прозорих та справедливих правил», – йдеться в повідомленні.

Головою правління асоціації обрали Миколу Типусяка (телеканал «Еспресо»), в правління також було обрано Вікторію Борщенко (UA: Перший) та Олега Шосталя (112 Україна).

Ключовими напрямками роботи УТА є телевізійні вимірювання, продаж реклами та ринок дистрибуції.

«Ми вважаємо, що прозорі і зрозумілі правила на телевізійному ринку будуть сприяти підвищенню довіри між учасниками та розвитку ринку. Ми будемо запрошувати до співпраці колег з інших телеканалів, провайдерів, експертів, представників влади для обговорення та пошуку рішень, які дадуть можливість розвиватисс і конкурувати всім гравцям телеринку», – заявили в асоціації.

Як писав Mind, у грудні 2017 року лідер «Народного фронту» і колишній прем’єр-міністр Арсеній Яценюк продав 30%-ну частку телеканалу «Еспресо» американській компанії за майже $1,5  млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті